Malínský Jaroslav (Praha 1897 - 1979 Praha)
Květiny ve váze, signováno a datováno vpravo dole Jar. Malínský 40, olej/plátno, 82 x 57,5 cm, poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |